O SILVER+

NAVRŽENO S MYŠLENKOU NA VAŠE ZDRAVÍ

 

Naše první kolekce SILVER+ byla navržena a vyrobena v roce 2012. Nejprve jsme navrhli kolekci dámských kalhotek , které ženy oslovili svou funkcí, příjemným pocitem a intimní hygienou.Dnes vyrábíme kolekce pro ženy i muže. Proč nakupovat u nás ?

 

+  zákazník je důležitější než my

Představte si, že sedíme za vaším monitorem – nasloucháme a řešíme vaše přání. Kdykoliv nám zavolejte nebo napište, rádi vás uslyšíme. Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a reakce zákazníků nám potvrzují, že je to tak správně.

+  kvalitní zpracování je základ

Výrobu máme v Čechách – v zemi zlatých českých ručiček a bývalé textilní velmoci. Každý kus oblečení je ušit s důrazem na kvalitu i dlouhou životnost. Pečlivě volíme technologii jednotlivých švů a zpevňujících doplňků na nejvíce namáhaných místech.

+ používáme certifikovaný a zdravotně nezávadný materiál

Je pro nás důležité vyrábět produkt, který odpovídá mezinárodním standardům, proto si vybíráme partnery, kteří jsou držiteli certifikátů uznávaných nezávislých institucí.

+  garantujeme výměnu zboží či vrácení peněz

Respektujeme zákony a nad jejich rámec se snažíme vždy přidat kus obyčejné lidské vstřícnosti. Ať už nastane jakýkoliv problém – nevhodně zvolená velikost, barva apod. – neváhejte nás kontaktovat, věříme, že najdeme řešení.

+  naše výroba a obchod nás baví

SILVER+ je textil s neobyčejnými užitnými vlastnostmi a nás velice těší, že můžeme do vašeho každodenního života přinášet nové příjemné prožitky. Neustále vylepšujeme i prostředí našeho internetového obchodu, abyste se zde cítili dobře a bezpečně.