Jak podpořit hojení po porodu a gynekologických operacích ?

Při porodu dochází k poraněním porodních cest různého rozsahu, někdy bývá potřebné v zájmu dítěte nebo maminky udělat nástřih hráze, nebo 

je nutný porod císařským řezem. Na každé poranění a chirurgický zákrok organismus reaguje zánětem. S ním bývá spojený otok a bolest.

Není výjimkou, že se žena po porodu kvůli otoku a bolesti nemůže ani posadit.

 

Stříbro Ag+ pomáhají při hojení ran

Nezastupitelné místo v procesu hojení ran patří právě stříbru, které usměrňuje průběh zánětu co nejúčelněji a nejrychleji.

První zmínky a použití stříbra v medicíně jsou už v dávné historii. V čem je stříbro tak výjmečné ?

Stříbro je všeobecně známé pro své antimikrobální účinky.

 

Anionové vložky s nanostrříbrem  AUNITY a antibakteriální spodní prádlo SILVER+ s ionty stříbra může pomoci i Vám 

 

První vrstva vložky je obohacena o nanostříbro Ag+. Unikátní patentovaná vrstva při kontaktu s vlhkostí uvolňuje Aniony kyslíku po dobu 20-ti hodin.

Mezivrstva je z velmi jemné BIO- bavlny, která poskytuje pocit měkosti a pohody. Urychlují hojení a má protizánětlivé účinky, působí až do 2 mm pod pokožku.

A co je po operaci a porodu také velmi důležité ?

Nemůžeme zapomenout ani na správně zvolené spodní prádlo, které nestahuje, nikde netlačí napomáhá zmírnit otoky,

nechává volný průchod lymfatiským drahám a je vyrobeno z funkčního materiálu. Antibakteriální spodní prádlo SILVER+ s ionty stříbra  má antimikrobální

termoregulační účinky navíc pohlucuje zápach, je ekologické a snadno se o něj pečuje, účinky stříbra po celou dobu životnosti spodního prádla.

Nedoporučujeme používat aviváž.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení