NATY vložky do podprsenky pro kojící ženy ( 30ks )

Kód: ECO213
Neohodnoceno
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Z celuózy a kukuřičného škrobu

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Prsní vložky pro kojící maminky od Naty jsou rolls-roycem mezi touto nezbytnou pomůckou! Jsou měkoučké, zcela přírodní, nenápadné a skvěle sají. Díky těmto prsním vložkám máte jistotu, že se přes kůži během kojení nepřenese žádná škodlivá chemikálie, která by mohla vám nebo vašemu miminku uškodit.

 

Proč zvolit prsní vložky od Naty?


Protože pokud Naty něco opravdu umí, tak je to vymyslet funkční, čisté a navíc ekologické produkty pro děti a jejich rodiče. Jak se můžete dočíst níže - všechno to začalo potřebou dát dětem i planetě něco lepšího. Všechny další výrobky se od této filozofie odvíjí. Takže pokud toužíte po pomůckách, se kterými budete v bezpečí vy, vaše zdraví i zdraví vašeho miminka… Naty je spolehlivou volbou.

 

Prsní vložky od Naty jsou...


  • čisté - bez absorbentu, bez chemie, bez parfému,
  • savý materiál je z dřevité celulózy (z udržitelně obhospodařovaných skandinávských lesů) a z vnější i vnitřní strany obsahuje prodyšný film z kukuřičného škrobu (bez GMO), který pomáhá odvádět mléko od pokožky do savého jádra,
  • spolehlivé - umí to, co konvenční prsní vložky, ale neohrožují vaše zdraví,
  • nechávají vaši pokožku dýchat,
  • 100% odbouratelné a kompostovatelné (včetně svého obalu).

Naty: příběh odhodlání


Začalo to před více než 20 lety ve Švédsku a začalo to jednoduše. Marlene Sandberg, korporátní právnička a máma od dvou kluků začala na základě novinového článku o dopadu jednorázových plenek přemýšlet o tom, kolik denně spotřebuje rodina plenek, co se s nimi děje… a nebylo jí to jedno. “Jde to jinak, přirozeněji, pro nás i pro prostředí kolem?”, říkala si.

Marlene začala hledat cestu. Potřeba chovat se k Zemi lépe však narážela na fakt, že má dvě malé děti, kariéru a vážně málo času na jakékoli složitosti. Například na praní látkových plenek, což se jevilo jako nejjednodušší způsob náhrady těch jednorázových. Jedinou variantou tedy bylo vymyslet ekologické plenky, které však stále budou jednorázové. Na trhu totiž tehdy žádné nebyly.

A tak je Marlene vymyslela. Po pěti letech výzkumu, testování a překonávání řady překážek vznikly ECO by Naty - rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně navázala řada dalších doplňků pro děti - od kosmetiky přes ubrousky až po plenky a plenkové kalhotky. ECO by Naty jsou dnes jedničkou na domácím trhu a jednou z nejvýznamějších světových značek. A může za to přístup Marlene: “Založila jsem firmu se základní myšlenkou: vytvořit vysoce kvalitní plenky, které jsou přátelské k přírodě i k našim dětem. Produkty ECO by Naty splňují obě tyto podmínky.”

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO TĚHOTNÉ, MAMINKY A MIMINKA
Záruka: 2 roky