GYNELLA Silver Caps

Kód: S0966
Novinka
Neohodnoceno
405 Kč 352,17 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vaginální kapsle pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Obsah: 10 měkkých vaginálních tobolek

 

Složení: TIAB /oxid titančitý s kovalentně vázanými ionty monovalentního stříbra), výtažek z aloe vera, kyselina hyaluronová

 

GYNELLA Silver Caps je zdravotnický prostředek s patentovaným složením pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových infekcí a pooperačních a poporodních poranění.

 

Užití GYNELLA Silver Caps:

Vaginální ekosystém :
Vagynální dyskomfort (vaginitidy a vaginózy), Bakteriální vaginózy, Kvasinkové infekce, Aerobní vaginitidy, Smíšené formy
Cervikální ektropie a léze :
genetické změny epitelu, které vytvářejí trhliny, poranění jako výsledek operace, krvácení po sexu

 

Užití: používejte GYNELLA Silver Caps nejlépe před spaním po dobu 7 dní.

 

TIAB je patentovaná sloučenina iontů stříbra a oxidu titaničitého, která představuje novou „éru“ stříbra používaného k lékařským účelům. Díky stabilizaci stříbrných iontů (navázáním na oxid titaničitý) mají stříbrné ionty vysokou antimikrobiální aktivitu.

TIAB má trojí efekt:

 

ANTIMIKROBIÁLNÍ EFEKT

Nanočástice stříbra ve formě iontů mají antibakteriální aktivitu. Tím neutralizují mikroby v místě napadení a zároveň chrání před vstupem jiných mikroorganizmů z vnějšího prostředí.

 

BARIÉROVÝ EFEKT

Izoluje místo napadení mikrobiálními druhy, infekce se nemůže šířit díky ochrannému filmu.

 

HOJIVÝ EFEKT

Podporujte přirozené hojení a regeneraci tkání.

 

GYNELLA Silver Caps je zdravotnický prostředek. Před jeho použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci. Zdravotnický prostředek je volně dostupný v lékárně a není hrazený z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Doplňkové parametry

Kategorie: INTIMNÍ HYGIENA
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení