GYNELLA Silver Gel

Kód: S0958
Novinka
Neohodnoceno
355 Kč 308,70 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vulvo-vaginální gel pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení:

25 ml vaginálního gelu

 

Složení:

TIAB (oxid titančitý s kovalentně vázanými ionty monovalentního stříbra), benzalkonium, výtažek z aloe vera, kyselina hyaluronová

 

Dávkování:

1x denně po dobu 7 dnů
GYNELLA Silver Gel se používá k podpoře léčby bakteriálních, plísňových a virových infekcí, jako jsou kandidóza či bradavice, výtok u žen či kvasinková infekce. Slouží také jako podpora léčby poporodních lézí a prevence opakovaného výskytu herpes simplex 2.
GYNELLA Silver Gel účinkuje dvěma způsoby:

  • Vytváří ochrannou bariéru – izoluje a chrání oblast aplikace od vnějších mikrobiálních vlivů.
  • V místě aplikace omezuje mikrobiální kolonizaci a zlepšuje podmínky pro prevenci recidivy bakteriálních, plísňových a virových infekcí.

GYNELLA Silver Gel má také díky svým vlastnostem a podpůrnému působení dílcích složek zvlhčující účinek. Utišujícím, zklidňujícím, hydratačním a posilujícím účinkem působí Aloe Vera, a to díky vitamínům, minerálům a aminokyselinám, které obstarávají rychlou úlevu od typických nepříjemností zánětlivých stavů, pálení a svědění při herpesu, kandidóze nebo vaginálních bradavicích. Tkáni také dává zdravý tonus a pružnost, podporuje hojení a pomáhá udržovat fyziologickou imunitní ochranu..

 

Doporučené dávkování a užití:

Před použitím si přečtěte příbalovou informaci. Vaginální gel aplikujte 1x denně po dobu 7 dnů. Před použitím si pečlivě umyjte ruce i oblast genitálií. Očistěte a důkladně osušte místo před ošetřením vaginálním gelem. Na postižené místo naneste tenkou vrstvu gelu. Nechte jej přirozenou cestou zaschnout, aby gel mohl vytvořit tenkou ochrannou vrstvu. Gel se aplikuje na místa postihnutá bakteriálními, plísňovými nebo virovými infekcemi dříve, než se objeví jejich aktivní příznaky nebo počáteční průvodní známky. O dlouhodobém používání se poraďte s lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: INTIMNÍ HYGIENA
Záruka: 2 roky